Silverlight wkrótce na Xboksie 360

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft stara się propagować technologię Silverlight w możliwie najszerszym zakresie, na razie walkę z flashowym standardem zdecydowanie przegrywa. Korporacja poinformowała, że w przyszłym roku posiadacze konsol Xbox 360 będą mieli z nią bezpośrednią styczność, wówczas wprowadzone zostaną na Xbox Live reklamy wykorzystujące Silverlight.

Poprzez wsparcie dla technologii takich jak Silverlight, Xbox Live zaoferuje reklamodawcom (...) skalę oraz zasięg dla ich kampanii, umożliwiając im zbudowanie i dostarczenie interaktywnych, łączonych przeżyć jakich nie ujrzycie w telewizji, oraz wyświetlenie ich na wielu urządzeniach - telewizorach, komputerach, telefonach komórkowych - podała firma.

Szkoda, że przy poszukiwaniu nowych sposobów na zarobek Microsoft zapomina o poszerzeniu grona odbiorców reklam o naszych rodzimych użytkowników konsoli - dalej nie wiadomo kiedy Xbox Live oficjalnie ruszy w Polsce.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji