r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SimCity i polityka, czyli młodzieżówki partyjne grały w grę

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Electronic Arts dzięki projektowi SimCityEDU ma zamiar w niedalekiej przyszłości przybliżać młodzieży w szkołach na terenie USA zasady funkcjonowania miast, a w Polsce w ramach akcji promocyjnej nowego SimCity postanowiono się przyjrzeć, jak poradzą sobie w prowadzeniu własnej wirtualnej metropolii młodzieżówki popularnych partii politycznych. Ich przedstawiciele walczyli o pieniądze na realizację wybranego celu miejskiego.

W komputerowej rywalizacji wzięli udział delegaci Młodych Demokratów (Platforma Obywatelska), Forum Młodych (Prawo i Sprawiedliwość), Federacji Młodych Socjaldemokratów (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Forum Młodych Ludowców (Polskie Stronnictwo Ludowe), jak również Klubu Młodych Solidarnej Polski. W kilkugodzinnych zmaganiach zwyciężyli ci pierwsi, radzący sobie najlepiej z zaspokajaniem potrzeb cyfrowego elektoratu. Nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych przekazali na potrzeby instalacji wystawy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie swoje prace będą mogli wystawiać studenci Akademii Sztuk Pięknych. EA ma nadzieję, że młodzi politycy sporo wynieśli z krótkiej sesji z grą, a przez to w przyszłości będzie się nam wszystkim żyło dużo lepiej...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.