Simple Code Editor 2.01

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Simple Code Editor to nieskomplikowany program, który umożliwia edycję plików zapisanych w formatach HTML, CSS oraz JavaScript.

Za pomocą Simple Code Editor możemy nie tylko otworzyć wybrany dokument, ale również stworzyć własny, lecz wymaga to oczywiście odpowiednich umiejętności, chociażby w zakresie znajomości takich języków, jak np. JavaScript, HTML czy CSS. Opisywane narzędzie pozwala również na uzyskanie dostępu do konsoli JavaScript.

Simple Code Editor oferuje możliwość podświetlania składni, dzięki czemu szybciej wykryjemy ewentualne błędy we wprowadzonym kodzie. Jednocześnie wprowadza automatyczne wcięcie i sprawia, że tekst jest czytelny. Po zakończeniu pracy nad danym fragmentem lub też całym projektem możemy skorzystać z funkcji podglądu.

Na uwagę zasługuje wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu Simple Code Editor do własnych upodobań przy wykorzystaniu rozmaitych motywów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!