Simple Sticky Notes Simple Sticky Notes 4.9.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Simple Sticky Notes to nieskomplikowana, lecz bardzo przydatna aplikacja, która pozwala na umieszczanie charakterystycznych karteczek samoprzylepnych na pulpicie systemu operacyjnego Windows.

Korzystając z programu Simple Sticky Notes możemy być pewni, że nie zapomnimy o nadchodzących wydarzeniach. Narzędzie oferuje liczne opcje w zakresie dostosowywania wyglądu karteczek do preferencji użytkownika. Umożliwia określenie koloru i rodzaju czcionki wpisywanego tekstu oraz ustawienie przezroczystości. Pozwala na umieszczenie karteczki po lewej lub prawej stronie pulpitu bądź na środku.

Co ciekawe, karteczki samoprzylepne utworzone za pomocą Simple Sticky Notes można także wydrukować bądź przekazać innemu użytkownikowi w formie wiadomości e-mail (np. wysyłając danej osobie listę zakupów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!