r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Simple Website Blocker 4.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska

Simple Website Blocker to niewielkie narzędzie, pozwalające w prosty sposób zablokować w systemie Windows dostęp do wybranych stron internetowych.

Galeria programu

Program kierowany jest do administratorów oraz rodziców, którzy chcieliby uniemożliwić swoim pociechom dostęp do nieodpowiednich dla nich treści. Jego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy i z pewnością nie przysporzy problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Wystarczy, że wpiszemy w głównym oknie programu adres URL, a następnie klikniemy przycisk 'Block Website' i od tego momentu dostęp do wybranej witryny będzie niemożliwy. Podobnie operacja odblokowywania ogranicza się do wskazania wybranej pozycji i kliknięcia 'Unblock Website'.

Simple Website Blocker jest narzędziem bardzo skutecznym. Zablokowana za jego pośrednictwem strona internetowa nie będzie możliwa do wyświetlenia za pośrednictwem żadnej zainstalowanej w systemie przeglądarce internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kotletor   9 #1 22.06.2017 11:03

samo zablokowanie strony internetowej jest proste, wystarczy wpis do pliku C:\Windows\system32\ets\hosts o treści
127.0.0.1 adres.niechcianej.stron drugi.adres.niechcianej.strony trzeci.adres i.tak.dalej
gdyby linijka była za długa, można zrobić drugą na adres 127.0.0.1 .

O wiele bardziej użyteczną opcją by było limitowanie czasu dostępności wskazanej strony, np. facebook przez 1 godzinę dziennie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.