Simple Weight Recorder Simple Weight Recorder

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Simple Weight Recorder to prosta aplikacja do rejestrowania i kontroli wagi ciała. Aplikacja po uruchomieniu wymaga podania informacji dotyczącej jednostek miar — do wyboru posiadamy imperialne lub metryczne — i musimy podać swój wzrost oraz wagę docelową, jaką byśmy chcieli osiągnąć. Opcjonalnie możemy podać aktualną wagę. Dane te możemy w każdej chwili zmienić w ustawieniach aplikacji.

Aplikacja po skonfigurowaniu nie wymaga od nas wiele — przy każdym uruchomieniu wpisujemy jedynie aktualną wagę. Program po wpisaniu danych pozwala nam na dokładne przeanalizowanie naszego celu na bazie ostatniego wpisu, dzięki czemu możemy sprawdzić różnicę w stosunku do poprzedniego wpisu, różnicę jaka nas dzieli do osiągnięcia naszego celu oraz BMI (wskaźnik masy ciała), który jest w sposób uproszczony wyjaśniony w pomocy.

Jeżeli pomyliliśmy się przy jakimś wpisie lub chcemy dokładnie ewidencjonować godziny wpisania danych, to możemy spokojnie edytować każdy z wpisów. Edycja pozwala nam zmienić datę wpisu, godzinę oraz wagę. Historia w aplikacji pozwala nam na przeglądanie wszystkich wpisów oraz stworzenie wykresu dla wszystkich lub określonej liczby ostatnich wpisów. W ustawieniach programu trudno będzie nam znaleźć skomplikowane dane - możemy jedynie skasować lub edytować konkretny wpis lub skasować wszystkie dotychczasowe wpisy.

Istnieje także wersja Pro, która nie posiada reklam oraz posiada możliwość eksportu wpisanych danych do pliku .csv. Aplikacja jest dostępna tylko w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!