Simplenote Simplenote 2.7.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Simplenote to minimalistyczna, otwarta usługa do przechowywania i synchronizacji notatek między urządzeniami. Klient na system Windows pozwala na ich tworzenie i edycję, a także katalogowanie i przeszukiwanie.

Simplenote dla Windowsa ma większe możliwości edycji notatek niż jego odpowiedniki na inne platformy. Zaimplementowany tu został system formatowania dokumentów markdown, który można włączyć dla każdej notatki osobno. Dzięki niemu można tworzyć bardziej złożone teksty zgodnie z filozofią WYSIWYM.

Charakterystyczną cechą Simplenote jest możliwość przejrzenia zmian w czasie każdej z notatek, a w razie potrzeby także przywrócenia starszej wersji tekstu. Notatki można edytować na wszystkich swoich komputerach, udostępniać publicznie lub wysyłać e-mailem.

W ustawieniach programu można zmienić skórkę na ciemną. W kliencie dla Windowsa zaimplementowany został także system etykiet, pozwalający utrzymać porządek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!