r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Simplenote 1.0.1

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Simplenote to minimalistyczna, otwarta usługa do przechowywania i synchronizacji notatek między urządzeniami. Klient na system Windows pozwala na ich tworzenie i edycję, a także katalogowanie i przeszukiwanie.

Galeria programu

Simplenote dla Windowsa ma większe możliwości edycji notatek niż jego odpowiedniki na inne platformy. Zaimplementowany tu został system formatowania dokumentów markdown, który można włączyć dla każdej notatki osobno. Dzięki niemu można tworzyć bardziej złożone teksty zgodnie z filozofią WYSIWYM.

Charakterystyczną cechą Simplenote jest możliwość przejrzenia zmian w czasie każdej z notatek, a w razie potrzeby także przywrócenia starszej wersji tekstu. Notatki można edytować na wszystkich swoich komputerach, udostępniać publicznie lub wysyłać e-mailem.

W ustawieniach programu można zmienić skórkę na ciemną. W kliencie dla Windowsa zaimplementowany został także system etykiet, pozwalający utrzymać porządek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.