Simplenote Simplenote

Strona główna iOS Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Simplenote to minimalistyczny notatnik, służący praktycznie tylko do tworzenia prostych wpisów tekstowych. Jego zaletą jest synchronizacja treści między urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Do korzystania z aplikacji Simplenote potrzebne jest konto. Można je założyć po zainstalowaniu programu, a do tego celu możemy użyć jedynie adresu e-mail. Po tej prostej konfiguracji, aplikacja jest gotowa do pracy. Oferowane przez nią możliwości są skromne. Program ma prosty, minimalistyczny interfejs, dominującym kolorem jest biel, z czarną czcionką tekstu oraz delikatnymi niebieskimi akcentami przycisków odpowiadających za poszczególne możliwości programu.

Pole edycji tekstu w Simplenote pozbawione jest jakichkolwiek opcji formatowania, nie znajdziemy też możliwości dodawania załączników: zdjęć, dokumentów itp. Możemy jedynie udostępnić stworzoną notatkę, sprawdzić dokonane zmiany (i ewentualnie przywrócić jedną z zapisanych wcześniej wersji), dodać współautora wybranej notatki, a także usunąć ją.

Notatki stworzone w Simplenote możemy przeglądać zarówno w aplikacji na iOS, jak też w tej na Androida, Windows oraz na Maki, a także za pośrednictwem strony internetowej Simplenote.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!