r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Simplenote 4.5.1

Strona główna iOS Akcesoria Notesy

Simplenote to minimalistyczny notatnik, służący praktycznie tylko do tworzenia prostych wpisów tekstowych. Jego zaletą jest synchronizacja treści między urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Galeria programu

Do korzystania z aplikacji Simplenote potrzebne jest konto. Można je założyć po zainstalowaniu programu, a do tego celu możemy użyć jedynie adresu e-mail. Po tej prostej konfiguracji, aplikacja jest gotowa do pracy. Oferowane przez nią możliwości są skromne. Program ma prosty, minimalistyczny interfejs, dominującym kolorem jest biel, z czarną czcionką tekstu oraz delikatnymi niebieskimi akcentami przycisków odpowiadających za poszczególne możliwości programu.

Pole edycji tekstu w Simplenote pozbawione jest jakichkolwiek opcji formatowania, nie znajdziemy też możliwości dodawania załączników: zdjęć, dokumentów itp. Możemy jedynie udostępnić stworzoną notatkę, sprawdzić dokonane zmiany (i ewentualnie przywrócić jedną z zapisanych wcześniej wersji), dodać współautora wybranej notatki, a także usunąć ją.

Notatki stworzone w Simplenote możemy przeglądać zarówno w aplikacji na iOS, jak też w tej na Androida, Windows oraz na Maki, a także za pośrednictwem strony internetowej Simplenote.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.