r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Simplify 1.0.0.2

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Simplify ma nam ułatwić proces tworzenia i dodawania nowych treści z takich kategorii jak: wydarzenia w kalendarzu, wiadomości sms, e-mail, czy też połączenia telefoniczne. Dzięki obsłudze naturalnych komend głosowych, pozwala tworzyć wydarzenia, dyktując ją w naturalny sposób np. "kolacja jutro o 15".

Galeria programu

Główną zaletą Simplify ma być prostota w tworzeniu szablonów i nowych elementów. Domyślne aplikacje systemowe nieraz oferują zbyt dużo dodatków i ekranów, które wydłużają cały proces. Jednym z udogodnień są wspomniane wcześniej komendy głosowe. Niestety działają one tylko w języku angielskim oraz wymagają zakupu wersji pro w cenie 3,49 zł.

Gotowe elementy możemy również przypiąć w formie kafelka. Ułatwia to tworzenie szablonów jak i wiadomości na później. Wystarczy wcześniej przygotować e-mail, aby w dogodnym momencie wysłać go 3 szybkimi gestami. Wszystkie podstawowe opcje dostępne są za darmo, a sama aplikacja nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.