r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Simply for Facebook r3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Simply for Facebook to prosta aplikacja służąca do obsługi konta w serwisie społecznościowym Facebook. Program oferuje wszystkie kluczowe możliwości: przeglądanie strumienia wpisów, dodawania postów (wraz ze zdjęciami), przeglądania powiadomień i wiele innych.

Dużą zaletą aplikacji jest jej lekkość. Plik instalacyjny ma nieco ponad 1MB rozmiaru, a po zainstalowaniu Simply zajmuje ok. 7MB miejsca w pamięci urządzenia.

Korzystając z Simply, mamy dostęp do praktycznie wszystkich ważnych funkcji Facebooka. Aplikacja nie obsługuje poprawnie jedynie modułu wiadomości, a to za sprawą wyłączenia ich z obsługi na poziomie mobilnej strony internetowej. Poza tym, wszystkie najważniejsze narzędzia facebookowe (m.in. strumień wpisów, zdjęcia, zarządzanie własnym profilem, grupy i strony itp.) są dostępne, a aplikacja działa płynnie i nie obciąża systemu operacyjnego urządzenia. Ponadto, program ma wbudowaną prostą przeglądarkę internetową, w której otworzymy linki z Facebooka.

Inaczej niż podobne oprogramowanie tego typu, Simply for Facebook jest dostępne w całości za darmo i nie znajdziemy w nim reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
csrpl   13 #1 09.07.2016 12:56

"Aplikacja nie obsługuje poprawnie jedynie modułu wiadomości"
Mhm, czyli równie dobrze można korzystać z wersji przeglądowej. Po co mi aplikacja, która robi dokładnie to, co na stronie da się zrobić?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.