Simply for Facebook Simply for Facebook r3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Simply for Facebook to prosta aplikacja służąca do obsługi konta w serwisie społecznościowym Facebook. Program oferuje wszystkie kluczowe możliwości: przeglądanie strumienia wpisów, dodawania postów (wraz ze zdjęciami), przeglądania powiadomień i wiele innych.

Dużą zaletą aplikacji jest jej lekkość. Plik instalacyjny ma nieco ponad 1MB rozmiaru, a po zainstalowaniu Simply zajmuje ok. 7MB miejsca w pamięci urządzenia.

Korzystając z Simply, mamy dostęp do praktycznie wszystkich ważnych funkcji Facebooka. Aplikacja nie obsługuje poprawnie jedynie modułu wiadomości, a to za sprawą wyłączenia ich z obsługi na poziomie mobilnej strony internetowej. Poza tym, wszystkie najważniejsze narzędzia facebookowe (m.in. strumień wpisów, zdjęcia, zarządzanie własnym profilem, grupy i strony itp.) są dostępne, a aplikacja działa płynnie i nie obciąża systemu operacyjnego urządzenia. Ponadto, program ma wbudowaną prostą przeglądarkę internetową, w której otworzymy linki z Facebooka.

Inaczej niż podobne oprogramowanie tego typu, Simply for Facebook jest dostępne w całości za darmo i nie znajdziemy w nim reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!