SimplyMEPIS 7.0 Beta 5

Strona główna Aktualności

O autorze

Warren Woodford ogłosił wydanie 5 już wersji Beta, zdobywającej coraz większą popularność, dystrybucji SimplyMEPIS 7.0.

Z najważniejszych zmian oferowanych w SimplyMEPIS 7.0 Beta 5 autorzy wymieniają zaktualizowanie pakietu biurowego OpenOffice.org do wersji 2.3. Dodatkowo do samego systemu dodano aplikacje KSynaptics i spamd, zaktualizowano przeglądarkę Firefox, aplikację poprawiającą rozdzielczość ekranu 915resolution i narzędzia ALSA. Osoby zainteresowane tworzeniem muzyki z pewnością ucieszy fakt, że w skład aplikacji oferowanych przez MEPIS znalazło się najnowsze narzędzie Audacity.

Wraz z wyjściem nowego MEPIS osoby odpowiedzialne za tworzenie dokumentacji stworzyły nowego manuala i wydali go pod licencją Creative Commons License. Instrukcja zawiera ponad 60 stron, które odpowiadają na najczęściej zadawane pytania przez użytkowników począwszy od instalacji systemu po konfiguracje sieci i korzystanie z aplikacji.

Więcej informacji na temat nowej bety SimplyMEPIS znaleźć można na stronie twórców. Tam również można pobrać obraz ISO dystrybucji SimplyMEPIS 7.0 Beta 5.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi