r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Siren 3.14

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Siren to dostępne za darmo narzędzie, które przyda się szczególnie osobom posiadającym duże biblioteki rozmaitych materiałów i potrzebują zmienić nazwy wielu plików jednocześnie.

Galeria programu

Ta aplikacja właśnie to umożliwia, aczkolwiek to nie wszystko, co Siren potrafi. Za jej pomocą zmienimy nie tylko nazwy plików, ale również je przeniesiemy lub skopiujemy w inne miejsce, wszystko na podstawie logicznych wyrażeń i zestawów poleceń użytkownika. Osoby mniej zaawansowane nie muszą jednakże martwić się, że do obsługi programu potrzebna jest znajomość programowania - w zasadzie wszystko można obsłużyć używając do tego celu jedynie myszy, a to za sprawą wbudowanych kreatorów, prowadzących użytkownika krok po kroku.

Przykładowe zastosowania Siren to usuwanie znaków "_" z nazw plików, często spotykanych podczas ściągania danych z Internetu, nazywanie plików audio na podstawie zawartych w nich tagów ID3 czy też zdjęć na podstawie metatagów EXIF. Program dostępny jest w formie spakowanej w archiwum ZIP, dzięki czemu nie wymaga instalacji i jest w pełni przenośny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.06.2015 20:49

Total Commander do tego wystarczy. ;-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.