r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Siri może naruszać patenty, Apple znów przed sądem

Strona główna Aktualności

Elektroniczna asystentka, która towarzyszy posiadaczom najnowszych iPhone'ów, trafiła do sądu. Firma Apple została pozwana przez firmę Zhizhen z Szanghaju.

Apple został oczywiście oskarżony o naruszenie patentów należących do firmy z Szanghaju, która wyprodukowała podobnego asystenta — Xiaoi Bot — którego można obejrzeć na filmie.

Patent na odpowiedni rodzaj systemu botów Zhizhen uzyskał w 2006 roku, zaś wniosek złożył w 2004. Chińczycy kontaktowali się z Apple'em w maju 2012, ale nie udało się dojść do porozumienia poza sądem. Reprezentant Zhizhen zapowiedział, że jeśli sąd zdecyduje, że Apple rzeczywiście naruszył patent, będzie domagał się odszkodowania wyższego niż 60 milionów dolarów — taką kwotę Apple zapłacił w ramach ugody w sprawie znaku towarowego iPad.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.