SituHome SituHome

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

SituHome to darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do projektowania wnętrz z wykorzystaniem prawdziwych marek i produktów.

Program umożliwia zagospodarowanie przestrzeni w jednym pomieszczeniu (salonie, jadalni, kuchni, łazience, itd.), całym mieszkaniu lub domu z ogrodem. Dzięki niemu możemy przekonać się, jak będzie prezentowało się nasze lokum po remoncie, nakładając farbę na ściany w kolejnych pokojach, a także umieszczając w nich wybrane meble i dodatki. Ten, kto już niejednokrotnie zajmował się remontem lub też urządzaniem wnętrza praktycznie od zera, doskonale zdaje sobie sprawę, jak przydatne okazują się narzędzia typu SituHome.

Celem autorów programu SituHome było stworzenie prostego w obsłudze interfejsu (dostępna jest m.in. technika "przeciągnij-i-upuść"), z którego opanowaniem poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Warto również dodać, że mogą oni udostępniać swoje projekty innym osobom, podając im unikatowy ID swojego dzieła, a także umieszczając je na Facebooku, Twitterze, Google+ lub Instagramie.

SituHome pozwala nie tylko na generowanie projektu w trzech wymiarach, ale zawiera także widok 2D, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak urządzone przez nas pokoje wyglądają na takim planie. Dodatkowo istnieje możliwość "przejścia się" po domu, który urządziliśmy za pomocą opisywanego narzędzia.

Uwaga!

  • Przed rozpoczęciem korzystania z programu należy utworzyć darmowe konto użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!