r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sixense zapowiada nową technologię, wkrótce Razer Hydra bez kabli

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Firma Sixence Entertainment, której całkiem dokładna technologia wychwytywania ruchów w ramach miejscowego pola magnetycznego zastosowana została między innymi w kontrolerach Razer Hydra, ogłosiła, że wynosi swoje rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Manipulatory nie będą już musiały być połączone ze specjalną bazą kablami, a porozumiewać się będą z nią wreszcie bezprzewodowo. Ot, idealny dodatek do Oculus Rifta i bieżni Virtuix Omni.

Razer ponoć już opracowuje nowy model swoich wirtualnych chwytaczy, a deweloperskie wersje zestawów wyjdą niebawem od Sixense także do innych zainteresowanych nimi producentów sprzętu oraz gier. Urządzenia będą w pełni kompatybilne z dostępnymi na rynku produktami, które działały z dotychczasową wersją technologii. Nie wiadomo czy bezprzewodowa komunikacja nie wprowadzi jakichś opóźnień — między innymi dlatego przecież do tej pory łączność z bazą odbywała się po kablach. Na pierwsze testy to wyjaśniające troszkę niestety poczekamy...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.