Skaner kodów QR i kreskowych Skaner kodów QR i kreskowych

Strona główna Android Akcesoria Czytniki QR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skaner kodów QR i kreskowych to ciesząca się olbrzymią popularnością, darmowa aplikacja do obsługi różnego typu kodów w systemie Android. Po jej instalacji smartfon lub tablet otrzymuje możliwość rejestrowania, dekodowania i generowania kodów - w tym bardzo popularnego w ostatnim czasie QR.

Błyskawiczne dekodowanie kodów

Aplikacja Skaner kodów QR i kreskowych jest narzędziem bardzo prostym i intuicyjnym. Do skanowania kodów wykorzystuje wbudowany w urządzeniu mobilnym aparat fotograficzny, charakteryzując się dużą szybkością dekodowania zawartych w kodzie informacji. Opcjonalnie zdekodowany może być również kod znajdujący się na wykonanym wcześniej zdjęciu zapisanym w pamięci smartfona. Do dyspozycji użytkownika oddano historię rejestrowanych kodów. Możliwe jest ich także zapisywanie na liście ulubionych.

Własne kody z zaszyfrowanymi danymi

Kolejną, istotną dla wielu funkcją jest możliwość tworzenia własnych kodów QR. Aplikacja daje możliwość stworzenia własnego kodu z zapisanymi danymi personalnymi, jak również bardziej uniwersalnych zawierających np. adresy URL, numer telefonu, dane dostępowe do WiFi, kontakt czy po prostu zwykły tekst. Nie zabrakło także opcji udostępniania QR znajomym.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • prosta i szybka aplikacja do obsługi kodów
  • odczyt, odszyfrowanie i tworzenie kodów
  • opcja udostępniania kodów znajomym
  • funkcja historii i list ulubionych
  • za darmo i po polsku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!