r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skarbnik NG 7.8.3.4

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program finansowo-księgowy firmy Syriusz przeznaczony dla firm prowadzących tzw. "pełną księgowość".

Galeria programu

Skarbnik NG umożliwia przeprowadzanie wszystkich najważniejszych operacji księgowych poczynając od budowy własnego planu kont i księgowania dokumentów poprzez automatyczną dekretacje dokumentów magazynowych, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez użytkownika zestawień i sprawozdań. Pozwala na tworzenie wielopoziomowego planu kont, cząstkowego układ dzienników, definiowanie dowolnego okresu obrachunkowego, ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w ujęciu chronologicznym, ewidencjonowanie zapisów księgowych w ujęciu zarówno systematycznym jak i analitycznym, kontrolę stanu rozrachunków z kontrahentami, prowadzenie ewidencji VAT, generowanie deklaracje podatkowych, przeprowadzanie bilansu, przygotowywanie rachunku wyników itp.

Uwaga!

  1. Domyślne hasło dla użytkownika ADMIN brzmi "kubus" (bez polskich znaków).
  2. Wersja testowa nie pozwala na zmianę danych firmy i posiada 30-dniowe ograniczenie czasowe.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 17.02.2016 15:32

Bardzo przyjazny programik, nie mam jakiś wielkich ''ale''. Tylko przeszedłem z niego do systim.pl bo używam na nim magazynu z fakturami to i przy okazji wygodniej było używać tam księgowość :) ale i tak polecam i jeden i drugi.

  #3 29.10.2010 10:05

Mi też się bardzo podoba, jest taki ... przyjazny, tzn. prosty i sam wykonuje wszelkie zestawienia zaraz po wprowadzeniu danych - zadaniem użytkownika jest tylko wklepanie cyferek i nr kont.

  #2 30.05.2010 20:04

zgadzam się z przedmówcą programik pierwsza klasa bardzo prosty i przyjazny dla oka gorąco polecam ;)

  #1 14.04.2010 08:35

ja super programik całą firma mozna sterowac super extra polecam:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.