r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sketch Me! - Sketch & Cartoon 1.82

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Sketch Me! - Sketch & Cartoon to program do edycji zdjęć, dzięki którym fotografie można przerabiać na rysunki.

Galeria programu

Program nieco razi dość archaicznym wyglądem, w którym próżno szukać elementów np. nowoczesnego projektowania zgodnego z wytycznymi Material Design. W aplikacji nie można też skorzystać z dodatkowych ustawień, bo pozwala jedynie ręcznie wybrać folder, w którym znajdują się na smartfonie zdjęcia przeznaczone do edycji.

Gdy jednak przymknąć oko na niedostatki wizualne, to Sketch Me! - Sketch & Cartoon spisuje się nieźle, gdy mowa o podstawowej roli, którą przyszło mu pełnić. Zdjęcia do obróbki możemy dodać z galerii zdjęć smartfonu lub zrobić nowe, korzystając z aplikacji aparatu fotograficznego. Później na gotowym zdjęciu możemy nanieść jeden z kilkunastu efektów, które zamienią je w rysunek. Możemy również dodawać kształty (np. serce) do fotografii, a także edytować poziom jasności oraz kontrastu. Gotowe dzieło możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić je, korzystając z androidowego mechanizmu dzielenia się treściami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.