r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SketchEl 1.62

Strona główna Mac Edukacja i nauka Biologia i chemia

SketchEl to program służący do rysowania dwuwymiarowych chemicznych wzorów chemicznych.

Aplikacja ma specjalnie przygotowane narzędzia edycyjne, dzięki którym w łatwo i szybko stworzymy schemat budowy cząsteczek, dodamy wiązania pojedyncze oraz wielokrotne. Do dyspozycji mamy szereg szablonów, pozwalających naszkicować nawet bardzo rozbudowane struktury. Interfejs aplikacji jest prosty i przemyślany pod kątem wygodnego i szybkiego rysowania wzorów chemicznych. Nie zabrakło również narzędzi ułatwiających pracę z programem, takich jak gumka, przybliżenie oraz kątomierz, za pomocą którego łatwo rozmieścimy atomy pod wybranym kątem.

Gotowe szkice można zapisać w celu późniejszej edycji jako projekt programu SketchEL o rozszerzeniu el, udostępnić w serwisie molsync.com lub wyeksportować do formatu MDL, CML, SVG, ODG lub PNG.

Aplikacje pobierzemy bezpłatnie w pełnej wersji. Aby ją uruchomić wymagane jest zainstalowanie środowiska Java SE Developement Kit.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.