SketchUp Pro 2018

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program

SketchUp Pro to komercyjna i bardziej rozbudowana wersja programu do projektowania 3D i modelowania. Z jego pomocą można przygotować modele przedmiotów, budynków czy przestrzeni, tworząc je od podstaw lub korzystając z dostępnych za darmo, gotowych elementów.

SketchUp jest prosty w użyciu i łatwo można opanować jego możliwości, a podstawową zaletą programu jest dostęp do ogromnej biblioteki gotowych modeli. Warto zaznaczyć, że wielu producentów udostępnia modele swoich produktów w bibliotece, można więc sięgnąć po dokładne, precyzyjne odwzorowanie sprzętu AGD czy drzwi. Dzięki temu można szybko tworzyć wizualizacje zagospodarowania przestrzeni, mieszkania po przemeblowaniu, plan remontu domu czy nowy projekt ogrodu.

Z pomocą modułu LayOut można łatwo zamienić modele w profesjonalne rysunki techniczne i przygotować dokumentację dla projektu. LayOut pozwala dostosować wygląd linii, tekstur, miar i pól opisujących projekt tak, by prezentacja projektu była przyjemna dla oka, atrakcyjna, precyzyjna i godna profesjonalisty.

Możliwości programu można rozszerzać z pomocą licznych wtyczek. Znajdziemy tu dodatki modyfikujące możliwości renderowania, dodające możliwość drukowania 3D, importu, eksportu, animacji i wiele innych.

Program można testować przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SketchUp 2018: lepsze przekroje i rysunki z importem DWG

8
17.11.2017  •  Anna Rymsza

SketchUp, popularny i intuicyjny program do modelowania 3D, został wydany w wersji 2018. Nowa wersja to poprawki wydajności, a także możliwość współdzielenia informacji o projekcie zgodnie ze standardami BIM oraz sporo ulepszeń modułu LayOut, służącego do tworzenia rysunków. Program wciąż jest dostępny w wersji Pro i darmowej Make, przeznaczonej do nauki i projektów niekomercyjnych. SketchUp 2018 sprawdzi się w środowiskach korzystających z wymiany danych BIM. W programie można do komponentów przypisywać różne atrybuty, jak cena, rozmiary, status, odnośniki czy właściciel, czytelne dla…

SketchUp Make – projektowanie za darmo i po polsku

13
04.12.2015  •  Anna Rymsza

Planujesz przemeblowanie? Chcesz zaprojektować ogród albo zabawkę? Pomoże w tym intuicyjny i przetłumaczony na język polski program SketchUp, dostępny także za darmo do zastosowań domowych i nauki. SketchUp jest relatywnie łatwy do opanowania, zwłaszcza jeśli porównamy go do innych programów do projektowania w trzech wymiarach. Tworzenie w nim projektów czy modeli nie wymaga szczególnego przygotowania, dzięki czemu program świetnie nadaje się do nauki. Producent udostępnił serię wideoporadników na swoim kanale na YouTube. Dostęp do bogatej biblioteki gotowych modeli, stworzonych przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza