r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ski & Snow Report 6.3.2

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe

Ski & Snow Report to aplikacja dedykowana miłosnikom szaleństwa na nartach bądź też desce. Zawiera sporo przydatnych informacji z popularnego serwisu Skiinfo.

Za pomocą aplikacji znajdziemy informacje o blisko dwóch tysiącach ośrodków narciarskich na całym świecie. Możemy ich wyszukiwać po lokalizacji, nazwie, warunkach czy też zaglądając do zakładki promocje.

r   e   k   l   a   m   a

Wybierając poszczególne ośrodki otrzymamy szczegółowe informacje o panujących tam warunkach, ilości śniegu, pogodzie, ofercie czy też trasach. Dostępne są także opcje społecznościowe. Co ważne, dane są często aktualizowane, a dostęp do nich jest darmowy. Ski & Snow Report potrafi nas poinformować, gdy w którymś z ulubionych ośrodków spadnie śnieg. Aplikacji nie wymaga od nas również zakładania konta, czy też integracji z Facebookiem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Skiinfo Narty & Śnieg

3
OPROGRAMOWANIE 08.01.2018 | Anna Rymsza

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też dzisiejszą aplikację dnia polecamy przede wszystkim narciarzom i snowbordzistom. Skiinfo to aplikacja informacyjna, przygotowana przez popularny portal dla miłośników białego szaleństwa. W aplikacji Skiinfo znajdziemy przede wszystkim aktualne informacje o warunkach pogodowych z ponad 2 tysięcy ośrodków narciarskich ze świata, w tym z większości w Polsce, Czechach i Słowacji. W aplikacji znajdziemy informacje o pokrywie śnieżnej i opadach w ostatnich dniach, liczbę czynnych wyciągów i tras. Trasy można oczywiście zobaczyć na mapach. …

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.