SkidStorm SkidStorm

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

SkidStorm to darmowa gra wyścigowa z trybami dla jednego i wielu graczy. Oferuje bardzo prosty system sterowania, dzięki czemu jest skierowana do osób w każdym wieku.

Od czego zacząć?

Zanim na dobre rozpoczniemy zabawę ze SkidStorm będziemy musieli ukończyć kilka zadań wprowadzających, by zapoznać się z podstawowymi założeniami rozgrywki. Jak to w grach wyścigowych bywa, naszym zadaniem jest oczywiście dojechanie do mety przed innymi lub też pokonanie toru w określonym czasie.

Jak grać?

W grze SkidStorm nasz samochód porusza się automatycznie. Jedyne, co musimy robić, to skręcać w lewą lub prawą stronę, a także korzystać z nitro, co pozwoli nam nie tylko zwiększyć prędkość pojazdu oraz przeskoczyć nad przepaścią.

Opcje zabawy

SkidStorm pozwala rzucić wyzwanie innym graczom w internecie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się offline. Całość oferuje 24 tory, 17 rodzajów samochodów, 12 skórek umożliwiających zmianę wyglądu auta, a także opcję tuningowania maszyn poprzez ulepszanie rozmaitych części, w tym oczywiście silnika.

Najważniejsze cechy SkidStorm:

  • gra wyścigowa z dwuwymiarową grafiką
  • różne tryby dla jednego i wielu graczy
  • bardzo proste sterowanie (wystarczy skręcać samochodem i korzystać z nitro)
  • bogata zawartość

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!