Skiinfo Narty & Śnieg 6.3

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skiinfo Narty & Śnieg to oficjalna aplikacja mobilna dedykowana serwisowi Skiinfo. Gromadzi on informacje przydatne dna narciarzy snowboardzistów.

Za pomocą aplikacji znajdziemy informacje o blisko dwóch tysiącach ośrodków narciarskich na całym świecie. Możemy ich wyszukiwać po lokalizacji, nazwie, warunkach czy też zaglądając do zakładki promocje.

Wybierając poszczególne ośrodki otrzymamy szczegółowe informacje o panujących tam warunkach, ilości śniegu, pogodzie, ofercie czy też trasach. Dostępne są także opcje społecznościowe. Co ważne, dane są często aktualizowane, a dostęp do nich jest darmowy. Skiinfo Narty & Śnieg potrafi nas poinformować, gdy w którymś z ulubionych ośrodków spadnie śnieg. Aplikacji nie wymaga od nas również zakładania konta, czy też integracji z Facebookiem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Skiinfo Narty & Śnieg

3
08.01.2018  •  Anna Rymsza

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też dzisiejszą aplikację dnia polecamy przede wszystkim narciarzom i snowbordzistom. Skiinfo to aplikacja informacyjna, przygotowana przez popularny portal dla miłośników białego szaleństwa. W aplikacji Skiinfo znajdziemy przede wszystkim aktualne informacje o warunkach pogodowych z ponad 2 tysięcy ośrodków narciarskich ze świata, w tym z większości w Polsce, Czechach i Słowacji. W aplikacji znajdziemy informacje o pokrywie śnieżnej i opadach w ostatnich dniach, liczbę czynnych wyciągów i tras. Trasy można oczywiście zobaczyć na mapach. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji