Skip Tunes Skip Tunes 3.2.1

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
Pobierz program

Skip Tunes to niewielka aplikacja na Maca, która umożliwia obsługę iTunes, Spotify i Rdio z poziomu systemowego paska menu.

Po kliknięciu na ikonę ukaże nam się niewielkie okienko, wyświetlające okładkę aktualnie odtwarzanego utworu. Gdy najedziemy na nie kursorem, pojawią się przyciski do kontroli głośności, zatrzymywania i wznawiania odtwarzania, przewijania, a także oś czasu utworu. Można również powiadomić znajomych na Facebooku o tym, czego aktualnie słuchamy. Program obsługuje powiadomienia systemowe, dzięki czemu może nas na bieżąco informować o rozpoczęciu nowego utworu.

W preferencjach Skip Tunes mamy możliwość ustawienia, aby obok ikonki na pasku menu wyświetlały się przyciski do kontroli odtwarzania. Z tego miejsca zdefiniujemy też skróty klawiszowe i aktywujemy opcję uruchamiania programu wraz ze startem systemu.

Skip Tunes jest aplikacją płatną. Można ją zakupić za pośrednictwem sklepu Mac AppStore. Jeśli często słuchamy muzyki za pomocą iTunes, Spotify lub Rdio, warto się nim zainteresować, ponieważ znacznie ułatwia korzystanie z tych aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!