r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skład Opału 14.6.8

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Skład Opału to rozbudowane narzędzie do zarządzania sprzedażą wyrobów węglowych, które można wykorzystać również do obsługi magazynu wyposażonego w asortyment dowolnego rodzaju.

Niezależnie od tego, czy zajmujemy się sprzedażą wyrobów węglowych, czy też owoców bądź innych towarów, opisywany program umożliwia automatyczne obliczanie stanu magazynowego, dzięki czemu zawsze mamy najnowsze informacje w tym zakresie. Jeśli zaistnieje taka konieczność, narzędzie sporządzi raport stanu magazynowego z dowolnego dnia (dla jednego wyrobu, konkretnego klienta lub zbiorczy dokument). Można również przeprowadzić remanent wyliczając wartość towaru.

r   e   k   l   a   m   a

Program Skład Opału zawiera funkcję sporządzania cennika towarów (można je podzielić wg kodów CN), w którym znaleźć mogą się dowolne towary bądź usługi. Warto wspomnieć o obecności dodatkowej funkcjonalności, pozwalającej na naliczanie akcyzy.

Przy zarządzaniu magazynem istotne są również informacje o naszych klientach. Skład Opału pozwala umieścić w specjalnym katalogu dane o odbiorcach prywatnych, jak i firmach. Po wprowadzeniu wszystkich szczegółów z łatwością wyszukamy danego klienta wpisując na przykład jego nazwisko, NIP bądź numer PESEL (bądź też początkowy fragment). W przypadku większych koncernów, które przechowują towary w kilku magazynach jednocześnie, można korzystać z jednej bazy za pośrednictwem sieci firmowej.

Aplikacja oferuje możliwość drukowania niezbędnych plików. Bez problemu można wydrukować dokumenty dostawy, kasowe i magazynowe, a także paragony, zestawienia dla Urzędu Celnego, faktury i ewidencję sprzedaży.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 05.04.2016 13:08

Bardzo sprawny i łatwy w obsłudze program. Dobry i szybko kontakt z administracją. Polecam

  #4 06.03.2016 20:48

Aktualnie już nie wyobrażam sobie prowadzenia składu węglowego bez oprogramowania. A ten jest świetny. Polecam.

  #3 30.12.2015 18:16

Fajny program na zimę.

pcmasterrace   10 #2 20.12.2015 13:48

Super program, węgiel pali się dłużej! Warto kupić pełną wersję :)

  #1 06.07.2015 23:56

Dobra gra, ale nie wiem jak przejść poziom z ministrem Szczurkiem. Jakaś solucja?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.