Sklep w vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno minęło już 1,5 roku od powstania vortalu dobreprogramy. Niemal od samego początku jego istnienia planowaliśmy umożliwić z poziomu serwisu wszystkim naszym Czytelnikom dokonywanie zakupów oprogramowania. Z nieukrywaną radością informujemy, że od dziś jest to możliwe!

Nawiązaliśmy współpracę z jednym z najbardziej renomowanych sklepów internetowych oferujących oprogramowanie, który będzie prowadził sprzedaż produktów opisywanych w vortalu. CH Studio Komputerowe to warszawska firma działająca na rynku od 1996 roku. Głównym jej atutem, oprócz konkurencyjnych cen i bogatego asortymentu, jest wykwalifikowana kadra, która pomaga w doborze odpowiednich produktów i chętnie udziela wsparcia klientom. Z naszej strony bardzo istotne jest, że dzięki bliskiej współpracy będziemy mogli proponować CH Studio wprowadzanie do oferty ciekawych naszym zdaniem produktów oraz Waszych propozycji. W najbliższym czasie wraz z CH Studio przygotujemy również specjalne propozycje dla Czytelników zainteresowanych kupnem oprogramowania.

Jesteśmy przekonani, że dostępność opisywanych produktów poprzez sklep wzbogaci atrakcyjność vortalu i sprawi, że promowana przez nas idea legalności oprogramowania stanie się bardziej kompleksowo realizowana. Wszyscy Czytelnicy będą mogli dokonywać świadomego wyboru pomiędzy rozwiązaniami bezpłatnymi proponowanymi w vortalu i programami komercyjnymi.

Z technicznego punktu widzenia integracja ze sklepem wygląda w sposób następujący: link do strony głównej sklepu znajduje się w menu głównym, natomiast przy opisie każdego programu komercyjnego widnieje ikonka "Kup w sklepie chstudio.pl" - podświetlenie tej ikonki oznacza, że taki produkt jest w sklepie dostępny, a po kliknięciu otworzy się w nowym oknie strona sklepu, na której znajdziemy informacje o produkcie i jego cenie, oczywiście z możliwością dokonania zakupu.

© dobreprogramy
s