r   e   k   l   a   m   a
reklama

Skradzione Pojazdy:Car Patrol 1.54

Strona główna Android Podróże i transport Fotoradary i ostrzeganie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skradzione Pojazdy:Car Patrol to aplikacja, dzięki której można przesłać w świat informacje o skradzionym samochodzie i sprawdzić, czy w naszej okolicy nie znajduje się ukradzione auto. Program pozwala również przypilnować terminu opłacenia ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego, można w nim również zapisać liczbę otrzymanych punktów karnych.

Aby skorzystać z możliwości programu, należy założyć konto. Do tego celu użyć można tylko adresu e-mail. Po zarejestrowaniu się, możemy dodać profil naszego auta, a także informacje o dacie płatności OC oraz ostatniego przeglądu technicznego. Mając te informacje, program wyśle przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności lub kolejnego przeglądu. Z kolei informacje szczegółowe o naszym samochodzie będą przydatne, gdy zostanie on skradziony. W programie możemy też zapisać informację o tym, jaką liczbą punktów karnych zostaliśmy dotychczas ukarani.

W aplikacji możemy też przeglądać listę przesłanych zgłoszeń o skradzionych autach lub tablicach rejestracyjnych. Program ma wbudowany moduł, za pomocą którego szybko wyślemy informację, gdy zauważymy dany samochód lub tablice - wraz z mapą (bazującą na Mapach Google) wskazującą miejsce odkrycia. Moduł zgłoszeniowy zawiera też skrót do wykonania połączenia na numer telefonu policji.

Program pozwala też szybko zgłosić kradzież. Wystarczy wskazać miejsce, czas i datę zdarzenia, numer rejestracyjny wozu, zdjęcia i jego cechy charakterystyczne, a także miejsce kradzieży. Wtedy informacja o zdarzeniu zostanie rozesłana do członków społeczności Car Patrol.

W aplikacji znajdziemy moduł mikropłatności, za pomocą którego możemy opłacić specjalną naklejkę wyróżniającą członka społeczności Car Patrol. Jej wartość to ok. 10 zł, a użytkownicy z kontem premium mogą edytować treść ogłoszenia o kradzieży auta, dodać do pięciu fotografii pojazdu, zyskają też dodatkowy zasięg powiadomienia o skradzionym samochodzie (wysyłanym do osób w promieniu 100 km, a nie - jak w wersji bezpłatnej - 20 km). Informacje przesłane przez posiadaczy naklejki są też dodatkowo wyróżniane w społeczności.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
23.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTak wygląda historia PlayStation. Kiedy będzie PS5? Jeszcze długo poczekamy