r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skullduggery! 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Skullduggery! to gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, do opisu której idealnie pasuje jedno słowo: szalona.

W grze sterujemy... czaszką, a żeby popchnąć ją dalej lub zmienić kierunek jej lotu, odbijamy się... mózgiem. Już samo to powinno wystarczyć do zrozumienia, jak szalona jest Skullduggery!. W grze pokonujemy kolejne plansze, wykonując zlecone zadania. Często czaszka mnie przez planszę z szaleńczą prędkością, niekiedy trzeba wstrzelić ją w rurę, aby mogła przedostać się dalej, niekiedy trzeba umiejętnie podpiąć się pod wiszący u sufitu magnes... Atrakcji jest sporo, a trudności coraz więcej, im dłużej gramy.

Skullduggery! wygląda, jakby stworzył ją rysownik komiksów. I sterowana przez nas czaszka, i sceneria rozgrywki – to wszystko wygląda, jakby ktoś skopiował grę prosto z kart właśnie komiksu. Taki pomysł na oprawę graficzną dodaje grze uroku i podkręca jej zwariowany charakter. Można przy niej spędzić mnóstwo czasu, oddając się tej co najmniej surrealistycznej zabawie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
14.02.2016  •  Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.