Skullpogo na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Skullpogo - zabawną grę zręcznościową, w której przyjdzie nam pokierować poczynaniami sympatycznego kościotrupka ;-).

Nasz bohater dosiadłszy specjalne urządzenie do odbijania się od podłoża (pogo) bezlitośnie atakuje z góry wszelki inwentarz jaki pojawi się na planszy. Z reguły są to świnki-wampirki, ale nasz szkieletorek nie pogardzi również nietoperzami, które fruwają tu i ówdzie. Generalnie chodzi o to, aby natłuc jak największą ilość zwierzyny nie odbijając się przy tym od ziemi. Efektem takiego działania są combosy, które znacząco poszerzają nasz dorobek punktowy. Duża liczba różnego rodzaju niespodzianek i pomagajek urozmaica rozgrywkę.

Grę Skullpogo można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje dwóch produkcji cRPG: Space Siege oraz Sacred 2: Fallen Angel, a także zapowiedź nowego MMO od firmy BioWare, czyli Star Wars: The Old Republic. Betatestujemy również tryb multiplayer w Call of Duty: World at War - koniecznie sprawdźcie co myślimy o rozgrywce przez Internet w wersji próbnej tego tytułu! Przy okazji przypominamy, że dostępna jest już za darmo także gra The Suffering - to horror akurat w sam raz na bieżący weekend ;-)

© dobreprogramy

Komentarze