Skulls of the Shogun Skulls of the Shogun 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowana strategia turowa, przepełniona humorek i klimatem Japonii czasów samurajów. Stajemy na czele nietypowej armii, nieumarłych wojowników, którzy wyruszają do walki aby dokonać zemsty.

Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Poza standardową i rozbudowaną kampanią, możemy rywalizować z żywym przeciwnikiem za pomocą sieci, bądź też na jednym urządzeniu. Dzięki temu iż gra jest dostępna zarówno na Windows Phone jak i Windows 8 oraz RT, łatwiej natrafić na aktywnych graczy i nawet teraz, ponad rok po premierze, serwery nie świecą pustkami.

Każda misja to oddzielna plansza, na której nasz sukces zależy od dobrego wykorzystania terenu (chowanie się za przeszkodami, zrzucanie przeciwników z klifów itp.), znajdujących się tam budowli oraz naszych oddziałów. Nowe jednostki możemy zakupić tylko na planszach, a główną walutą jest ryż zebrany z pól. Zarówno budynki produkujące zasoby jak i nowych wojowników przejmujemy poprzez wysłanie do nich któregoś z naszych wojowników.

Interfejs jak i oprawa graficzna pełne są smaczków oraz zabawnych detali. Przykładowo zdrowie naszych wojowników symbolizuje flaga noszona na ich plecach. Niektóre z plansz potrafią zatrzymać nas na chwilę samym wykonaniem.To nie tylko statyczne tła po których poruszają się odziały, ale żywe obiekty, pełne flory, ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Równie wysoki poziom trzyma oprawa dźwiękowo muzyczna.

Skulls of the Shogun to nie tylko bardzo dobra strategia turowa, to także jeden z nielicznych tytułów odpornych na mikropłatność. Płacąc za grę raz, nie musisz się obawiać o dodatkowe wydatki. Co więcej jest to gra uniwersalna. Wystarczy kupić jedną z wersji Windows Phone/Windows 8, aby na drugim systemie pobrać ją za darmo. Gra wspiera usługę Xbox Live.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!