Sky Force 2014 Sky Force 2014 1.41

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sky Force 2014 to reaktywacja rodzimego hitu sprzed lat. Oryginał był dostępny w czasach świetności Windows Mobile oraz systemu Symbian. Edycja 2014 czerpiąc z tych samych idei dodaje nowe rozwiązania i dopasowuje rozgrywkę do obecnych standardów.

Jej główny model nie uległ zmianie. Dalej naszym zadaniem jest kierowanie samolotem i likwidacja przeciwników. W tle jest oczywiście fabuła, uzasadniająca nasze działanie, ale jak przystało na dobrą strzelankę jest ona tylko mało istotnym dodatkiem. Gra oferuje dwa modele sterowania. W pierwszym (domyślnym) samolot znajduje się tuż pod naszym palcem, w drugim jest lekko przesunięty od miejsca w którym dotykamy ekran. Ciekawym rozwiązaniem jest zwolnienie czasu, które uaktywnia się gdy zabierzemy palec z ekranu. Ma nas to ustrzec od przypadkowej śmierci w momencie gdy ktoś zakłóci nam zabawę.

A tak trzyma wysoki poziom. Plansze są dobrze zaprojektowane i trzymają wysoki poziom trudności. Nasz samolot możemy rozwijać dzięki zdobytym podczas walki gwiazdkom. W grze jest dostępny system mikropłatności, nie jest on jednak obowiązkowy. Poza dodatkową walutą możemy wykupić brak reklam, podwajanie zebranych gwiazdek czy też szybsze modyfikacje pojazdu.

Nie zabrakło również integracji z Google + (osiągnięcia i rywalizacja ze znajomymi) oraz Facebookiem (rywalizacja ze znajomymi oraz dodatkowe bonusy). Najmocniejszym aspektem Sky Force 2014 jest jednak grafika. Choć całość obserwujemy z góry to obiekty 3D na polu walki robią wrażenie Tak jak i przeciwnicy oraz efekty towarzyszące użyciu broni. Klimat produkcji buduje także utrzymana w stylu retro warstwa audio. Gra dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!