r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sky Force 2014 1.41

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Sky Force 2014 to reaktywacja rodzimego hitu sprzed lat. Oryginał był dostępny w czasach świetności Windows Mobile oraz systemu Symbian. Edycja 2014 czerpiąc z tych samych idei dodaje nowe rozwiązania i dopasowuje rozgrywkę do obecnych standardów.

Jej główny model nie uległ zmianie. Dalej naszym zadaniem jest kierowanie samolotem i likwidacja przeciwników. W tle jest oczywiście fabuła, uzasadniająca nasze działanie, ale jak przystało na dobrą strzelankę jest ona tylko mało istotnym dodatkiem. Gra oferuje dwa modele sterowania. W pierwszym (domyślnym) samolot znajduje się tuż pod naszym palcem, w drugim jest lekko przesunięty od miejsca w którym dotykamy ekran. Ciekawym rozwiązaniem jest zwolnienie czasu, które uaktywnia się gdy zabierzemy palec z ekranu. Ma nas to ustrzec od przypadkowej śmierci w momencie gdy ktoś zakłóci nam zabawę.

A tak trzyma wysoki poziom. Plansze są dobrze zaprojektowane i trzymają wysoki poziom trudności. Nasz samolot możemy rozwijać dzięki zdobytym podczas walki gwiazdkom. W grze jest dostępny system mikropłatności, nie jest on jednak obowiązkowy. Poza dodatkową walutą możemy wykupić brak reklam, podwajanie zebranych gwiazdek czy też szybsze modyfikacje pojazdu.

Nie zabrakło również integracji z Google + (osiągnięcia i rywalizacja ze znajomymi) oraz Facebookiem (rywalizacja ze znajomymi oraz dodatkowe bonusy). Najmocniejszym aspektem Sky Force 2014 jest jednak grafika. Choć całość obserwujemy z góry to obiekty 3D na polu walki robią wrażenie Tak jak i przeciwnicy oraz efekty towarzyszące użyciu broni. Klimat produkcji buduje także utrzymana w stylu retro warstwa audio. Gra dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sky Force na weekend: totalna eksterminacja to tematyka ponadczasowa

28
16.05.2015  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sky Force 2014 – pełną energii, podniebną strzelaninę 3D nawiązującą do swojego pierwowzoru sprzed ponad 10 lat, a aktualnie przeznaczoną na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. Po tamtych sukcesach edycja 2014 powraca z jeszcze lepszymi rozwiązaniami, bardziej widowiskową grafiką i jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywką dopasowując się świetnie do aktualnie panujących standardów. Zdobywając na nowo niezliczone tłumy miłośników Sky Force ponownie udowadnia, że podniebne podróże połączone z misją totalnej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.