Sky Glider Sky Glider 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sky Glider to gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest prowadzić latawiec przez widoczne na ekranie przeszkody.

Pomysł, na którym opiera się zabawa w Sky Glider, jest prosty, a zarazem bardzo wciągający. Gracz steruje malutkim szybowcem, prowadząc go przez widoczne na ekranie pionowe elementy, z których każdy ma lukę w innym miejscu. Sterowanie jest trudne i polega na odpowiednio długim dotykaniu ekranu urządzenia, by wprawić szybowiec z pożądany ruch. Mechanika zastosowana w Sky Glider przypomina tę znaną z Flappy Birds, więc użytkownicy tej drugiej aplikacji powinni szybko nauczyć się sterowania wirtualnym szybowcem.

Gra oferuje cztery plansze, a przejście każdej z nich jest bardzo czasochłonne. Warto też dodać, że każda kolizja sprawi, iż drogę na danej planszy trzeba będzie zaczynać od nowa.

Gra jest dostępna za darmo, ale emituje reklamy. Bywają one uciążliwe, bo pojawiają się najczęściej po przegranej partii i zasłaniają cały ekran urządzenia. Twórcy aplikacji nie przewidzieli możliwości wyłączenia reklam za opłatą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!