r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SkyCash 3.7.6

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

SkyCash to oficjalna aplikacja serwisu płatniczego o tej samej nazwie. Za jego pomocą możemy zakupić bilety, opłacić rachunki, czy też doładować telefon.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta. Możemy je założyć z poziomu programu, bądź też strony www. Na ekranie logowania, mamy też krótki przewodnik po najważniejszych zaletach SkyCash. Po zalogowaniu wita nas ekran ze skrótami do najpopularniejszych usług. Znajdziemy na nim możliwość zakupu biletów na komunikację miejską, kolejową oraz autobusową. Za pomocą programu opłacimy także parking.

Miłośnicy kina mogą nabyć bilety na filmy (cały proces odbywa się w aplikacji), a fani muzyki skorzystać ze sklepu z mp3. Nie zabrakło także wspomnianej już możliwości opłacania rachunków oraz doładowywania telefonu. Konto w SkyCash możemy doładować na wiele sposobów: przelewem (ilość środków widnieje u góry ekranu), podpiętą kartą, czy nawet za pomocą sklepów Żabka. Jest też możliwość pobierania zgromadzonych środków poprzez bankomaty. Aplikacja pomoże nam w większości tych procesów.

SkyCash to nie tylko dobrze wykonany produkt, ale za razem spora gama usług zamknięta w jednym programie. Pomagają zamienić nasz smartfon w mobilny portfel.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Awaria i atak na SkyCash – próby wyłudzeń, straty i... oferta telefonu na kartę

4
BEZPIECZEŃSTWO 29.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

SkyCash to jedna z najpopularniejszych i po prostu najlepszych działających w Polsce aplikacji pozwalających na opłacenie przejazdu komunikacją miejską czy miejsca parkingowego. O sukcesie zdecydowało między innymi zintegrowanie wielu usług w jednej usłudze płatniczej, której działanie jest skuteczne i wygodne. Komplikacje pojawiają się, gdy przestaje takie być w wyniku ataku. Jak informuje Niebezpiecznik, problemy wystąpiły zarówno w działaniu aplikacji mobilnej, jak i samego serwisu. Szczególnie ta pierwsza kwestia spowodowała wiele komplikacji – użytkownicy w trakcie wystąpienia problemów…

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
OPROGRAMOWANIE 09.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.