r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SkyCash 3.7.80

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

SkyCash to oficjalna aplikacja serwisu płatniczego o tej samej nazwie. Za jego pomocą możemy zakupić bilety, opłacić rachunki, czy też doładować telefon.

Aby móc skorzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta. Możemy je założyć z poziomu programu, bądź też strony www. Na ekranie logowania, mamy też krótki przewodnik po najważniejszych zaletach SkyCash. Po zalogowaniu wita nas ekran ze skrótami do najpopularniejszych usług. Znajdziemy na nim możliwość zakupu biletów na komunikację miejską, kolejową oraz autobusową. Za pomocą programu opłacimy także parking.

Miłośnicy kina mogą nabyć bilety na filmy (cały proces odbywa się w aplikacji), a fani muzyki skorzystać ze sklepu z mp3. Nie zabrakło także wspomnianej już możliwości opłacania rachunków oraz doładowywania telefonu. Konto w SkyCash możemy doładować na wiele sposobów: przelewem (ilość środków widnieje u góry ekranu), podpiętą kartą, czy nawet za pomocą sklepów Żabka. Jest też możliwość pobierania zgromadzonych środków poprzez bankomaty. Aplikacja pomoże nam w większości tych procesów.

SkyCash to nie tylko dobrze wykonany produkt, ale za razem spora gama usług zamknięta w jednym programie. Pomagają zamienić nasz smartfon w mobilny portfel.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SkyCash i Eventim: jak kupić bilety na pociąg, autobus, film i koncert

9
15.06.2017  •  Anna Rymsza

Wakacje za pasem. Nadchodzi czas podróży, relaksu i dobrej zabawy. Z tej okazji proponujemy Wam dwie bardzo przydatne w takich sytuacjach aplikacje – SkyCash, w której można kupić bilety na przejazdy komunikacją miejską i pociągami, oraz Eventim, do szybkiego kupowania biletów, także w postaci cyfrowej. SkyCash: komunikacja miejska, pociągi, parkowanie i kino SkyCach (Android, iOS, Windows Phone) to najbardziej uniwersalna aplikacja do kupowania biletów na środki komunikacji miejskiej. Można w niej kupić bilet na pociągi InterCity, kolei regionalnych (Arriva, KD, KM, KW, ŁKA, KŚ, Polregio…

Awaria i atak na SkyCash – próby wyłudzeń, straty i... oferta telefonu na kartę

4
29.06.2016  •  Maciej Olanicki

SkyCash to jedna z najpopularniejszych i po prostu najlepszych działających w Polsce aplikacji pozwalających na opłacenie przejazdu komunikacją miejską czy miejsca parkingowego. O sukcesie zdecydowało między innymi zintegrowanie wielu usług w jednej usłudze płatniczej, której działanie jest skuteczne i wygodne. Komplikacje pojawiają się, gdy przestaje takie być w wyniku ataku. Jak informuje Niebezpiecznik, problemy wystąpiły zarówno w działaniu aplikacji mobilnej, jak i samego serwisu. Szczególnie ta pierwsza kwestia spowodowała wiele komplikacji – użytkownicy w trakcie wystąpienia problemów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.