SkyLand SkyLand 6.0

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

SkyLand to gra, którą można śmiało określić mianem dwuwymiarowego Minecrafta.

SkyLand przypomina Minecrafta nie tylko ze względu na mechanikę, ale także interfejs użytkownika. Przed rozpoczęciem swojej przygody możemy wybrać jeden z dwóch wariantów rozgrywki (kreatywny lub przetrwanie), tak samo jak w grze, którą inspirowali się autorzy SkyLand. Warto również wspomnieć, że akcja toczy się zarówno w dzień, jak i pod osłoną nocy.

W trakcie zabawy ze SkyLand niejednokrotnie musimy wykazać się pomysłowością, bowiem tytuł oferuje mnóstwo swobody. Możemy więc niszczyć rozmaite elementy otoczenia, by na ich miejscu postawić zupełnie nowe, a także modyfikować gotowe już obiekty, korzystając z bogatego ekwipunku, w którym dostępne są różnego rodzaju narzędzia i rodzaje broni, a także wszelakiej maści surowce. Twórcy zadbali także o system craftingu pozwalający na tworzenie zupełnie nowych rzeczy.

W tym klonie znanej produkcji studia Mojang zastosowano model biznesowy free-to-play, dzięki czemu SkyLand możemy pobrać zupełnie za darmo, ale mimo to podczas rozgrywki natkniemy się na mikropłatności i reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!