SkyRoads Xmas Special

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zgodnie z dawną modą wydawania specjalnych świątecznych wersji gier, również twórcy niezapomnianego hitu SkyRoads przygotowali przed laty jego edycję Xmas Special dla fanów. Produkt wypuszczono najpierw w modelu shareware, aby później wspaniałomyślnie po prostu zacząć go rozdawać. Tym samym nowa generacja graczy może spróbować swoich sił w sunięciu małym statkiem po podniebnych drogach.

Ponieważ mamy do czynienia z kontynuacją, układy są od razu dużo trudniejsze, pełne przeszkód do przeskoczenia, rozległych przepaści oraz tunelów, czasem też w dodatku dziurawych. Zasady zabawy nie zmieniły się. Należy dotrzeć do końca danego etapu, po drodze wykazując się spostrzegawczością oraz zręcznością. Do szybkiego działania motywują stale malejące zasoby paliwa oraz tlenu, które nie pozwalają na za wolną grę.

Oprawa graficzna stylizowana jest, zgodnie z nazwa gry, na gwiazdkową. W tle przewijać się będą więc prezenty, gwiazdy, czapki Mikołaja czy po prostu śnieg. Zestaw etapów do przebycia jest ponownie pokaźny, więc propozycja ta idealnie nada się na chwile zimowej nudy, ale nie tylko. Należy pamiętać, że tak, jak poprzednio, kolor drogi zdradza jej właściwości. Tylko z początku będą one zrobione ze zwykłej nawierzchni.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!