Skyforge 1.26

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Co wyróżnia Skyforge na tle innych darmowych projektów MMO to na pewno jego producenci. Z jednej strony za grę odpowiada rosyjskie Allods Team, a z drugiej doskonale kojarzone z wyśmienitych propozycji RPG Obsidian Entertainment. Razem stworzyli coś, czym chcą powalczyć na nieco stłoczonym już rynku. Zdecydowanie pod względem oprawy graficznej tytuł nie ma się czego wstydzić, a przecież jest bezpłatny.

Dużo wysiłku poszło w to, aby gracz mógł zżyć się ze swoją cyfrową postacią. Skyforge oferuje zaawansowany edytor bohatera. Rzecz nie sprowadza się wyłącznie do wyboru płci. Jest kilka podstawowych opcji podsuwanych pod nos, lecz lepiej zagłębić się w te dodatkowe. Da się dokładnie przykładowo dobrać oraz zmodyfikować budowę ciała herosa. Wszystko dzięki prostemu w użyciu systemowi suwaków. O elementach takich jak fryzura, zarost czy kształt kości policzkowych, które też skonfigurujemy, nie ma co wspominać. Zdecydujemy się również na określony ubiór oraz akcesoria. W każdej chwili wygląd można potem zmienić, dzięki czemu będziemy się wyróżniać w tłumie.

Z uwagi na reprezentowany gatunek, należy zdecydować się także na którąś z wielu dostępnych klas. W sumie jest ich kilkanaście i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Są postacie władające lodem, światłem, energią kinetyczną, a do tego bardziej standardowi paladyni, łucznicy, barbarzyńcy czy nekromanci. Różnią się oni naturalnie nie tylko wyglądem, lecz szeregiem zdolności specjalnych plus swoim wyposażeniem.

Rozgrywka opiera się na nieskromnym dążeniu do zostania bogiem w futurystycznym świecie. Magia wymieszana jest tutaj z najnowszymi zdobyczami techniki. Co ważne, awansowanie nie opiera się na zdobywaniu doświadczenia, lecz systemie prestiżu, który sprawdza się lepiej przy otwartości projektu na dowolne kombinowanie z różnymi klasami oraz taktykami. Im lepiej nam idzie, tym lepsze elementy wyposażenia nas czekają, a to dzięki pozyskiwaniu coraz większej liczby wyznawców. Wiara ma tu moc.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium E2160 1.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GTS, AMD Radeon HD 4650 lub Intel HD Graphics 3000
  • 20 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na platformie My.com na stronie gry. Instalator Skyforge po uruchomieniu pobierze najnowsze potrzebne do zabawy pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!