Skype 2.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Można już pobrać najnowszą, stabilną wersję 2.5 programu Skype - najpopularniejszego komunikatora przeznaczonego do prowadzenia rozmów głosowych przez Internet.

Największą nowością w Skype 2.5 jest możliwość tworzenia bezpłatnych konferencji w usłudze Skypecasts. Osoby będące moderatorami mogą kontrolować możliwość wypowiedzi poszczególnych użytkowników, a w razie potrzeby usuwać ich z konferencji. Aby łatwiej rozróżnić poszczególnych rozmówców, ich zdjęcia będą wyświetlane w czasie zabierania przez nich głosu. Dzięki wprowadzonej integracji z Outlookiem można dzwonić przez SkypeOut bezpośrednio do osób z ksiązki adresowej Outlooka, można też wysyłać SMSy.

Ponadto usprawniono zarządzanie zagranicznymi numerami telefonów - nie trzeba już pamiętać kodów krajów, wystarczy tylko wybrać odpowiedni kraj z listy. W nowym Skype naprawiono wiele błędów, zaktualizowano tłumaczenia, poprawiono wyświetlanie emotikonek, wysyanie SMS-ów, współprace z Outlookiem. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

Wszystkich miłośników programu Skype zachęcamy do pobierania wersji 2.5 w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
s