Skype 2.29.0.9

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype na Windows Phone to odpowiednik popularnego programu VoIP, dobrze zintegrowany z systemem mobilnym Microsoftu. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się, kontakty są synchronizowane tak samo jak w przypadku dodania konta społecznościowego — można połączyć ze sobą kontakty zapisane w telefonie i na koncie Outlook z kontaktami Skype.

Jeżeli ktoś zadzwoni, a aplikacja będzie zamknięta, to pojawi się nowe nadchodzące połączenie, a po odebraniu użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji. Trzeba jednak przyznać, że czasami działa to z zauważalnym opóźnieniem.

Aplikacja Skype podzielona jest na 3 kolumny. Jako pierwsza zawsze uruchamia się kolumna „ostatnio”, na której prezentowana jest historia wiadomości i połączeń. Następne dwie kolumny to ulubione kontakty i osoby. W „osoby” oprócz kontaktów Skype pojawiają się także kontakty z książki telefonicznej. Można przez to zadzwonić na numery komórkowe lub stacjonarne w wypadku kiedy mamy zasilone konto Skype. Szczęśliwie można zdecydować, czy mają wyświetlać się wszystkie kontakty, tylko ze Skype lub tylko dostępne online.

Wadą jest brak możliwości odbierania i wysyłania plików, znane chociażby z Androidowej wersji aplikacji. Skype dla Windows Phone nie grzeszy również ilością oferowanych opcji i możliwości konfiguracji. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype: snapchatowe nowości zmierzają na Windowsa

17
10.07.2017  •  Jan Mentel

Dla uczestników programu Windows Insider dostępna jest nowa wersja Skypea, zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Wprowadzone zmiany są raczej kosmetyczne i można je traktować jak przygotowania przed większą aktualizacją. Jak informowaliśmy, ta ostatnia wprowadzona na iOS-a oraz Androida nie spotkała się z przychylnością użytkowników. Zdjęcie profilowe, szczegóły profilu oraz ustawienia zostały przeniesione na boczny pasek umieszczony po lewej stronie. Po kliknięciu na zdjęcie profilowe możliwa jest zmiana ustawień konta, z tego samego miejsca zmienimy też ustawienia aplikacji. Na…

Skype – wideorozmowy zawsze na wierzchu dzięki Compact Overlay

5
07.03.2017  •  Maciej Olanicki

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft wyłączył starsze wersje Skypea na Windowsie i macOS-ie 1 marca. Tymczasem Skype Alpha na Linuksa wszedł w fazę beta i oferuje teraz także wideorozmowy i połączenia telefoniczne. Ma to poskutkować nie tylko migracją z p2p na chmurę, ale także szybszej implementacji nowej funkcji. W przypadku Windowsa, dostęp do nowości w pierwszej kolejności otrzymują uczestnicy programu Windows Insider, gdyż tam na wyłączność testować można Skype Preview. Właśnie pojawiła się tam przydatna nowość: kompatybilność Skypea z Compact Overlay – funkcją, jaka pojawi się w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy