Skype Skype 2.29.0.9

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype na Windows Phone to odpowiednik popularnego programu VoIP, dobrze zintegrowany z systemem mobilnym Microsoftu. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się, kontakty są synchronizowane tak samo jak w przypadku dodania konta społecznościowego — można połączyć ze sobą kontakty zapisane w telefonie i na koncie Outlook z kontaktami Skype.

Jeżeli ktoś zadzwoni, a aplikacja będzie zamknięta, to pojawi się nowe nadchodzące połączenie, a po odebraniu użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji. Trzeba jednak przyznać, że czasami działa to z zauważalnym opóźnieniem.

Aplikacja Skype podzielona jest na 3 kolumny. Jako pierwsza zawsze uruchamia się kolumna „ostatnio”, na której prezentowana jest historia wiadomości i połączeń. Następne dwie kolumny to ulubione kontakty i osoby. W „osoby” oprócz kontaktów Skype pojawiają się także kontakty z książki telefonicznej. Można przez to zadzwonić na numery komórkowe lub stacjonarne w wypadku kiedy mamy zasilone konto Skype. Szczęśliwie można zdecydować, czy mają wyświetlać się wszystkie kontakty, tylko ze Skype lub tylko dostępne online.

Wadą jest brak możliwości odbierania i wysyłania plików, znane chociażby z Androidowej wersji aplikacji. Skype dla Windows Phone nie grzeszy również ilością oferowanych opcji i możliwości konfiguracji. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!