reklama

Skype 3.5 wydany!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja komunikatora Skype oznaczona numerkiem 3.5. Nowa wersja zawiera kilka nowych funkcji przeznaczonych dla komercyjnych użytkowników.

W nowym Skype znajdziemy między innymi ponowne wybieranie numeru - program będzie ponawiał próby połączenia aż do skutku. Pojawiło się także przekazywanie aktualnie trwającej rozmowy do innego użytkownika lub nawet grupy użytkowników, a w przypadku abonentów usługi Skype Pro, także na tradycyjne telefony. Możemy także robić zdjęcia z kamerek naszych znajomych i przypisywać je do ich profili, oraz dzielić się z nimi naszymi filmami poprzez umieszczenie ich w naszym statusie. Dodatkowo w wersji 3.5 poprawiono stabilność działania, zaktualizowano wtyczkę do przeglądarki IE 7 i zwiększono wielkość ikonki Skype. Pełna lista zmian powinna ukazać się niebawem na stronie producenta.


Aktualizacja, 01.08.2007, 14:04

Program Skype 3.5.0.197 wstępnie pojawił się jako wersja stabilna, po kilkudziesięciu minutach jednak został zdjęty z serwerów i powrócił już opatrzony statusem beta. Na stabilną wersję pozostaje nam więc jeszcze poczekać.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić