Skype 4.0 Beta 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się kolejna testowa wersja popularnego komunikatora Skype, oznaczona jako 4.0 Beta 3. Projekt wkracza powoli w końcową fazę rozwoju, co oznacza, że zestaw funkcji, który znajdzie się w ostatecznej wersji nie będzie się bardzo różnił od tego, co znajdziemy w Beta 3.

W nowym testowym Skype znajdziemy między innymi usprawnione możliwości przełączania się pomiędzy tradycyjnymi rozmowami tekstowymi, a rozmowami głosowymi, w tym do użytkowników nie korzystających z programu. Uproszczono tworzenie chatów wideo. Dodano możliwość przewijania i wyszukiwania poprzez historię oraz filtrowania względem działalności. Prócz tego wprowadzono nowy menedżer plików dla transferów plików, natomiast nadużycia użytkowników zablokowanych mogą być raportowane.

Najnowszą wersję Skype 4 Beta 3 można pobrać ze strony twórców. Przypominamy, że jest to wydanie niestabilne, może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję