reklama

Skype 5.0 Beta for Mac

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Do rąk użytkowników trafiła dziś najnowsza wersja testowa komunikatora internetowego Skype przeznaczona dla Mac OS X. Skype 5.0 Beta to ogromny krok w rozwoju komunikatora na tę platformę.

Nowe wydanie Skype dla Mac OS X dogoniło możliwościami wersję dla systemów Windows. Z użyciem wersji 5.0 Beta komunikatora możliwe jest prowadzenie grupowych rozmów wideo oraz wysyłanie wiadomości tekstowych do użytkowników niepołączonych w danej chwili z siecią, co zostało niedawno wprowadzone w Skype 5.0 dla Windows. Listę kontaktów można dostosować do własnych potrzeb lub zamienić na estetyczny, pływający monitor statusu znajomych. Ponadto Skype 5.0 zapewnia pełną integrację listy kontaktów z systemowa książką adresową i został wyposażony w zupełnie nowy, jednookienkowy interfejs użytkownika, całkowicie spójny z wyglądem systemu Mac OS X. Pełną listę zmian można znaleźć na blogu deweloperów.

Wersję testową komunikatora dla Mac OS X można już pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama