r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 5.2 for Mac z grupowym udostępnianiem ekranu

Strona główna Aktualności

Pojawił się Skype 5.2 dla Mac OS. Jedną z najciekawszych nowości wprowadzonych w tym wydaniu jest udostępnianie ekranu podczas konwersacji grupowych. Niestety funkcja ta dostępna jest tylko dla posiadaczy płatnych subskrypcji.

Skype 5.2 dla Maków pojawił się krótko po wydaniu Skype 5.5 dla Windows — flagową nowością tego drugiego była znacznie szersza integracja komunikatora z Facebookiem. Wersja dla komputerów Apple to natomiast współdzielenie ekranu w czatach wieloosobowych, a także usprawnienia w temacie zarządzania przychodzącymi rozmowami („wielozadaniowość” podczas rozmowy). Zmiany te były widoczne już we wcześniejszych wersjach beta Skype. Niestety nie wszystkimi nowościami będą mogli cieszyć się użytkownicy bezpłatnej wersji komunikatora. Grupowe udostępnianie ekranu dostępne jest wyłącznie dla posiadaczy subskrypcji Skype Premium, której koszt waha się od około 5 do 9 dolarów miesięcznie (lub 5 dolarów za jeden dzień, jeśli ktoś planuje korzystać incydentalnie). Zainteresowani mogą wypróbować usługę dzięki 7-dniowemu okresowi testowemu.

Poza wspomnianymi nowościami w Skype dla Maków nie zmieniło się wiele. Odświeżono nieco interfejs, przeniesiono książkę adresową z paska bocznego do głównego okna, pojawił się pasek z historią ostatnich rozmów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.