Skype Auto Recorder Skype Auto Recorder 1.3.8

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Skype Auto Recorder to bardzo proste narzędzie przeznaczone do nagrywania rozmów głosowych prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozwala ono rejestrować nasze konwersacje w trybie automatycznym (zapis inicjowany jest samoczynnie po nawiązaniu połączenia) lub manualnym (inicjowanym w dowolnym momencie przez użytkownika).

Program umożliwia nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w postaci plików MP3, zarówno w trybie mono, jak również stereo. Zarejestrowane przy jego użyciu rozmowy charakteryzują się wysoką jakością (48 kHz 320 kbps) i dowolną długością (ogranicza nas jedynie wolna przestrzeń na dysku twardym). Skype Auto Recorder oferuje opcje manipulowania głośnością rejestrowanych rozmów.

Dużym atutem narzędzia - przynajmniej jeśli chodzi o tryb automatycznej pracy - jest wbudowany mechanizm filtrów, umożliwiający definiowanie odbiorców, z którymi połączenia mają być lub nie mają być przechwytywane. Skype Auto Recorder posiada także system wzorców, z pomocą którego zapiszemy nasze rozmowy na komputerze w plikach o nazwach zgodnych z wyznaczonym schematem. Aplikacje opcjonalnie uruchamiana może być wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!