r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype Auto Recorder 1.3.8

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Skype Auto Recorder to bardzo proste narzędzie przeznaczone do nagrywania rozmów głosowych prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozwala ono rejestrować nasze konwersacje w trybie automatycznym (zapis inicjowany jest samoczynnie po nawiązaniu połączenia) lub manualnym (inicjowanym w dowolnym momencie przez użytkownika).

Galeria programu

Program umożliwia nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w postaci plików MP3, zarówno w trybie mono, jak również stereo. Zarejestrowane przy jego użyciu rozmowy charakteryzują się wysoką jakością (48 kHz 320 kbps) i dowolną długością (ogranicza nas jedynie wolna przestrzeń na dysku twardym). Skype Auto Recorder oferuje opcje manipulowania głośnością rejestrowanych rozmów.

Dużym atutem narzędzia - przynajmniej jeśli chodzi o tryb automatycznej pracy - jest wbudowany mechanizm filtrów, umożliwiający definiowanie odbiorców, z którymi połączenia mają być lub nie mają być przechwytywane. Skype Auto Recorder posiada także system wzorców, z pomocą którego zapiszemy nasze rozmowy na komputerze w plikach o nazwach zgodnych z wyznaczonym schematem. Aplikacje opcjonalnie uruchamiana może być wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rickju   1 #4 09.12.2015 11:02

try supertintin, much better

  #3 24.07.2014 14:30

@jawuta: A dlaczego mam nie mieć możliwości nagrywania kogoś, kto mnie nagrywa? Robi to w tej chwili prawie każde większe biuro obsługi klienta (operatorzy komórkowi, telewizje cyfrowe, itp.) Skoro np. zawieram z jakąś firmą umowę podczas rozmowy telefonicznej, to też chciałbym mieć po takiej rozmowie jakiś ślad...

  #2 24.07.2014 10:29

Nagrywanie ma sens wtedy, gdy nagrane dane są istotne np. w sprawach służbowych/biznesowych. W mojej firmie uzywamy Microsoft Lync i często używa się recordera jesli np. ktoś jest całości lub w części nieobecny na jakimś spotkaniu online. Dzięki temu może odsłuchac o czym było mówione.

jawnuta   7 #1 23.07.2014 20:00

istne szpiegostwo.po cholere ma mnie ktoś nagrywać.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.