reklama

Skype Auto Recorder 1.3.8

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Skype Auto Recorder to bardzo proste narzędzie przeznaczone do nagrywania rozmów głosowych prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozwala ono rejestrować nasze konwersacje w trybie automatycznym (zapis inicjowany jest samoczynnie po nawiązaniu połączenia) lub manualnym (inicjowanym w dowolnym momencie przez użytkownika).

Program umożliwia nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w postaci plików MP3, zarówno w trybie mono, jak również stereo. Zarejestrowane przy jego użyciu rozmowy charakteryzują się wysoką jakością (48 kHz 320 kbps) i dowolną długością (ogranicza nas jedynie wolna przestrzeń na dysku twardym). Skype Auto Recorder oferuje opcje manipulowania głośnością rejestrowanych rozmów.

Dużym atutem narzędzia - przynajmniej jeśli chodzi o tryb automatycznej pracy - jest wbudowany mechanizm filtrów, umożliwiający definiowanie odbiorców, z którymi połączenia mają być lub nie mają być przechwytywane. Skype Auto Recorder posiada także system wzorców, z pomocą którego zapiszemy nasze rozmowy na komputerze w plikach o nazwach zgodnych z wyznaczonym schematem. Aplikacje opcjonalnie uruchamiana może być wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rickju   1 #4 09.12.2015 11:02

try supertintin, much better

  #3 24.07.2014 14:30

@jawuta: A dlaczego mam nie mieć możliwości nagrywania kogoś, kto mnie nagrywa? Robi to w tej chwili prawie każde większe biuro obsługi klienta (operatorzy komórkowi, telewizje cyfrowe, itp.) Skoro np. zawieram z jakąś firmą umowę podczas rozmowy telefonicznej, to też chciałbym mieć po takiej rozmowie jakiś ślad...

  #2 24.07.2014 10:29

Nagrywanie ma sens wtedy, gdy nagrane dane są istotne np. w sprawach służbowych/biznesowych. W mojej firmie uzywamy Microsoft Lync i często używa się recordera jesli np. ktoś jest całości lub w części nieobecny na jakimś spotkaniu online. Dzięki temu może odsłuchac o czym było mówione.

jawnuta   7 #1 23.07.2014 20:00

istne szpiegostwo.po cholere ma mnie ktoś nagrywać.

Autor edytował komentarz.
reklama