Skype 3.0 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Na blogu najpopularniejszego komunikatora głosowego Skype, pojawił się przegląd możliwości najnowszej edycji programu oznaczonej jako 3.0 Beta.

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy zaraz po zainstalowaniu Skype 3, to całkowicie odświeżony wygląd interfejsu programu. Kolejną zmianą, obok ulepszeń kosmetycznych, jest obsługa publicznych czatów stanowiąca jeden z najważniejszych elementów nowej serii. Umożliwiają one tworzenie i uczestnictwo w wieloosobowych konwersacjach poprzez Skype.

W komunikatorze dodano również zakładkę Live, w której znajdują się moderowane rozmowy (Skypecasts) pozwalające na dialog nawet z 100 użytkownikami na raz. To jednak nie wszystko, Skype dzięki swym dodatkom oferuje wiele licznych przydatnych narzędzi, w tym również gry, w które można grać nawet w trakcie rozmowy. Pełna lista nowości dostępna jest na blogu Skype.

Najnowszą wersje testową aplikacji Skype 3.0.0.106 Beta można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że nie jest to wersja stabilna i może powodować błędy.

© dobreprogramy
s