r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype, Facebook i konto Microsoft w końcu w jednym komunikatorze

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Integracja Facebooka z komunikatorem Skype nowością nie jest, połączenia konta Skype z kontem Windows też się spodziewaliśmy. Oto jest wszystko w jednym komunikatorze — w wersji 5.11 beta, która właśnie wyszła z „garażu”.

Wersja testowa komunikatora pozwala zalogować się danymi konta w usługach Microsoftu i danymi Facebooka, pozwala także połączyć te konta z istniejącym już kontem Skype i umieścić wszystkich znajomych na jednej liście kontaktów. To na razie eksperymentalna funkcja komunikatora i ostateczny wygląd listy znajomych jeszcze zdąży się zmienić. W praktyce oznacza to, że za pośrednictwem tego komunikatora można prowadzić rozmowy ze znajomymi z Facebooka, Messengera, Xbox Live czy Hotmaila (Outlook.com).

Poza tym Skype zyskał nowy wygląd, który ma być czytelniejszy, bardziej „płaski” i z którego znikło kilka niepotrzebnych elementów, na przykład licznik dostępnych kontaktów. Nowością jest z kolei możliwość przejrzenia historii wykorzystanych awatarów i powrót do starego zdjęcia.

r   e   k   l   a   m   a

Skype 5.11 beta można pobrać z naszego portalu dla Windowsa i OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.