reklama

Skype, Facebook i konto Microsoft w końcu w jednym komunikatorze

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Integracja Facebooka z komunikatorem Skype nowością nie jest, połączenia konta Skype z kontem Windows też się spodziewaliśmy. Oto jest wszystko w jednym komunikatorze — w wersji 5.11 beta, która właśnie wyszła z „garażu”.

Wersja testowa komunikatora pozwala zalogować się danymi konta w usługach Microsoftu i danymi Facebooka, pozwala także połączyć te konta z istniejącym już kontem Skype i umieścić wszystkich znajomych na jednej liście kontaktów. To na razie eksperymentalna funkcja komunikatora i ostateczny wygląd listy znajomych jeszcze zdąży się zmienić. W praktyce oznacza to, że za pośrednictwem tego komunikatora można prowadzić rozmowy ze znajomymi z Facebooka, Messengera, Xbox Live czy Hotmaila (Outlook.com).

Poza tym Skype zyskał nowy wygląd, który ma być czytelniejszy, bardziej „płaski” i z którego znikło kilka niepotrzebnych elementów, na przykład licznik dostępnych kontaktów. Nowością jest z kolei możliwość przejrzenia historii wykorzystanych awatarów i powrót do starego zdjęcia.

Skype 5.11 beta można pobrać z naszego portalu dla Windowsa i OS X.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić