Skype Mingo (alpha) 1.0.0.26945

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype Mingo to rozbudowany komunikator, który pozwala na nawiązywanie połączeń telefonicznych, rozmów audio i wideo za pośrednictwem Skype'a, a także wysyłanie SMS-ów.

Do rozpoczęcia korzystania z aplikacji, konieczne jest zalogowanie się na konto Microsoftu. Interfejs Mingo podzielony jest na cztery panele: SMS-ów i konwersacji, połączeń głosowych i wideorozmów, listy kontaktów oraz botów. Z lewej strony można wywołać menu boczne, gdzie zapoznać dostępny jest wykres wykorzystanych przez Mingo danych z Sieci, z podziałem na Wi-Fi i sieć komórkową.

Aplikacja umożliwia napisanie SMS-a lub wiadomości tekstowej, do której załączyć można pliki, emoji i zdjęcie. Można także filtrować listę wiadomości ze względu na to, czy odbywały się za pośrednictwem Skype'a czy SMS-ów. Podobnie jest w przypadku połączeń. Jeżeli zaś wybierzemy któryś z kontaktów, to Mingo poprosi o sprecyzowanie, czy połączenie zrealizować przez Skype'a, czy też sieć komórkową.

Uwaga!

Aplikacja znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i mogą występować poważne problemy z jej działaniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mingo: Skype na Androida ma dobrze zapowiadającego się następcę

14
14.12.2016  •  Maciej Olanicki

Można już korzystać z nowej aplikacji Microsoftu przeznaczonej na Androida, Skype Mingo. Aktualnie znajduje się ona we wczesnej fazie testowej (alpha), ale już teraz działa w miarę sprawnie i zapowiada się całkiem interesująco. Microsoft stworzył bowiem komunikator, który w ciekawy sposób łączy ze sobą możliwość wysyłania SMS-ów z konwersacjami oraz rozmowami audio i wideo oferowanymi przez Skypea. Do rozpoczęcia korzystania z aplikacji, konieczne jest zalogowanie się na konto Microsoftu. Interfejs Mingo podzielony jest na cztery panele: SMS-ów i konwersacji, połączeń głosowych i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza