r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype Preview w końcu pozwala przekazywać SMS-y z komputera

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Pojawiła się właśnie testowa wersja Skype Preview dla komputerów i urządzeń mobilnych z Windows 10. Aktualizacja wprowadza możliwość otrzymywania i wysyłania SMS-ów oraz MMS-ów z komputera, oczywiście pod warunkiem że korzystamy też ze smartfona z Windows 10 Mobile z aplikacją Skype jako domyślnym komunikatorem.

Aktualizacja póki co dostępna jest dla członków Windows Insider Program. Dla wszystkich użytkowników dostępna będzie w ciągu najbliższych miesięcy. Aby skorzystać z funkcji przekazywania SMS-ów, trzeba zainstalować Skype Preview zarówno na komputerze oraz smartfonie.

Szkoda, że taka możliwość pojawia się dopiero teraz, kiedy urządzenia mobilne z Windows zdecydowanie przegrały walkę z rynkiem i praktycznie nikt już ich nie używa. Jeden z sukcesów konkurencyjnej platformy Apple to właśnie świetna integracja wszystkich urządzeń. Microsoft zdecydowanie dał na tym polu plamę i może właśnie dlatego zestawienie poszczególnych platform wygląda właśnie tak...

r   e   k   l   a   m   a

Infographic: The Smartphone Platform War Is Over | Statista
Źródło: Statista

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.