Skype Pro w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Od kilku dni polscy użytkownicy komunikatora Skype mają możliwość korzystania z zaprezentowanej w lutym tego roku usługi Skype Pro oraz nowej Skype To Go. Obie pozwalają na obniżenie kosztów połączeń, zwłaszcza dla często dzwoniących osób.

Usługa Skype Pro jest korzystną ofertą dla osób rozmawiających często i co ważne - długo. Za abonament w wysokości 9,60 złotych miesięcznie możemy wykonywać połączenia na telefony stacjonarne w obrębie Polski. Każde takie połączenie będzie kosztowało tylko 0,17 zł niezależnie od czasu połączenia, pozostałe połączenia (międzynarodowe i na telefony komórkowe) są taryfikowane na dotychczasowych zasadach.

Prócz tego, abonenci usługi Skype Pro otrzymują darmową pocztę głosową i nową usługę Skype To Go. Usługa ta polega na przydzieleniu specjalnego numeru, który pozwala na międzymiastowe i międzynarodowe rozmowy z tradycyjnego telefonu komórkowego, za które płacimy jak za rozmowę lokalną i stawkę Skype.

Szczegółowe informacje na temat nowych usług znaleźć można na stronie Skype.


Aktualizacja, 11.06.2007 10:54

Niestety, jak donieśli nam czytelnicy, polska wersja usługi Skype Pro pozbawiona została najciekawszego elementu oferty, jakim są połączenia na telefony stacjonarne po cenie niezależnej od czasu trwania połączenia. Zalety z posiadania Skype Pro to jedynie darmowa poczta głosowa, 120 zł zniżki na numer SkypeIn i rabaty na sklep internetowy Skype. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd.

© dobreprogramy