r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype aktualizuje komunikator dla Mac OS X i ogłasza konkurs

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się wersja 5.1 popularnego komunikatora Skype dla Mac OS X. Ogłoszono również konkurs na projekt nowego wyglądu aplikacji.

Jak czytamy na blogu Skype, w aktualizacji skupiono się na rozszerzeniu grupowych połączeń wideo. Funkcja ta po raz pierwszy pojawiła się w wydaniu 5.0 dla Mac OS X. Mogą z niej korzystać także użytkownicy systemu Windows. W wersji 5.1 wprowadzono ułatwienia, pozwalające na skupieniu się podczas rozmowy na aktywnych uczestnikach połączenia wideo. Można również wybierać połączenia na podstawie historii niedawnych rozmów, korzystając z klawiatury numerycznej. Ma to na celu ułatwienie korzystania z funkcji.

Dodano również nową funkcję w ramach przesyłania opinii zwrotnej. Teraz użytkownicy Skype mogą oceniać jakość połączenia po jego zakończeniu. Drobniejsze zmiany objęły między innymi obsługę łącz FireWire. Skype zaprasza również do wzięcia udziału w konkursie Zaprojektuj Skype na Maka. Do 29 kwietnia można przesyłać projekty interfejsu komunikatora dla systemu Mac OS X. Pomysły będą oceniane przez profesjonalne jury i internautów. Nagrodą jest sprzęt firmy Apple.

r   e   k   l   a   m   a

Skype 5.1 dla systemu Mac OS X można pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.