r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype będzie otwarty?

Strona główna Aktualności
Prawdopodobnie już niedługo Skype zostanie częściowo otwarty.

Informacje na ten temat pojawiły się gdy Olivier Faurax, użytkownik dystrybucji Mandriva, skontaktował się z działem wsparcia technicznego Skype z pytaniem o pakiety RPM dla swojej dystrybucji. Odpowiedziano mu, że działać powinny pakiety dla Fedory. W trakcie dalszej korespondencji Skype poinformował, że niedługo stanie się on częścią społeczności Open Source.

Skype potwierdził oficjalnie, że pracuje nad otwartą wersją programu. Jak jednak można było oczekiwać, protokół Skype nie zostanie otwarty, zapewne część komunikacyjna będzie zawarta w binarnej bibliotece. Otwarciu będzie podlegał głównie interfejs użytkownika, co ma pomóc w tworzeniu różnych wersji językowych i na różne dystrybucje GNU/Linuksa.

Użyte na oficjalnym blogu Skype sformułowanie "larger offering" wskazuje, że Skype otworzy jeszcze kilka innych elementów. Niestety brak w tej chwili dalszych informacji na ten temat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.